Політика конфіденційності

 1. Загальні положення

  1. Сайт MammasWeekly.com є власністю і адмініструється редакцією MammasWeekly.com. Редакція встановлює правила користування сайтом MammasWeekly.com і залишає за собою право вносити зміни до цих Правил.
  2. Незнання цих правил не звільняє від необхідності їх дотримання. Розміщення будь-якого тексту на Mamma’s Weekly, або використання матеріалів Mamma’s Weekly – означає автоматичну згоду з цими Правилами.
  3. Редакція сайту може позбавити права (повного, або часткового) залишати коментарі учасника, який систематично порушує ці Правила, без попередження та узгодження з ним.
  4. Думки, висловлені користувачами сайту MammasWeekly.com, не слід ототожнювати з поглядами редакції. Редакція сайту MammasWeekly.com не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення на сайті несе користувач, який їх розмістив.
  5. Редакція Mamma’s Weekly не зобов’язується висловлювати свою позицію стосовно матеріалів ресурсу та коментарів на ньому.
  6. Редакція сайту готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого користувача сайту MammasWeekly.com щодо роботи ресурсу.
 2. Користування сайтом та передрук

  1. Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності з міжнародним правом та законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.
  2. Mamma’s Weekly вітає використання, публікацію і розповсюдження матеріалів, опублікованих на нашому сайті. Ми також вітаємо розповсюдження інформації сайту Mamma’s Weekly на інших веб-сайтах.
  3. Матеріали Mamma’s Weekly можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на MammasWeekly.com.
  4. У разі будь-якого використання матеріалів MammasWeekly.com:
   1. Обов’язкове зазначення вихідних даних матеріалу.
   2. Якщо публікується частина статті, вкажіть, що матеріал є частиною статті і утримуйтеся від зміни змісту, імен чи цілісності продукту.
  5. У разі використання матеріалів Mamma’s Weekly в Інтернеті: Будь-який матеріал сайту MammasWeekly.com може бути опублікований в некомерційних цілях на іншому сайті за виконання умов:
   1. Обов’язкове активне гіпер-посилання* на MammasWeekly.com, відкрите для пошукових систем, використовуючи функцію канонічного лінку <link rel= “canonical” href=”https://…”>.
   2. Гіперпосилання на MammasWeekly.com має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
    1. Не допускаються інші варіанти підпису MammasWeekly.com, як “mammasweekly”, “mammasweekly.com”, “mamma’sweekly.com”, “MAMMASWEEKLY.COM” чи інші, відмінні варіанти.
   3. У тексті має бути збережена інформація про автора;
   4. Текст не можна змінювати без узгодження з автором.
   5. Текст можна використовувати лише з усіма наявними гіперпосиланнями у ньому.
  6. Передрук в друкованих ЗМІ, або будь-яке інше комерційне використання матеріалів сайту MammasWeekly.com можливе лише з спеціального письмового дозволу редакції. Для отримання дозволу на використання тексту, його фрагмента та / або будь-якого іншого матеріалу, будь ласка, надішліть листа на адресу [email protected]. Mamma’s Weekly залишає за собою право відкликати дозвіл на використання змісту матеріалу.
  7. Користувач сайту MammasWeekly.com може читати, передруковувати матеріали (за умови дотримання пунктів 2.b.-2.e. цих Правил), надсилати в редакцію запити, листи, зауваження, свої матеріали чи інше. У певних випадках, коли це дозволено редакцією, він може коментувати матеріали Mamma’s Weekly.
  8. Користувачі можуть надсилати лінки на матеріали Mamma’s Weekly для того, щоб поділитися інформацією, що в них міститься у соціальних мережах (Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, WhatsUp). Таким чином користувачі дозволяють Mamma’s Weekly збирати і зберігати інформацію, доступну через інтерфейс цих соціальних мереж.
 3. Коментування та реєстрація

  1. Коментатором може стати кожен, хто виконує Правила і зареєструється на сайті, вводячи діючу адресу електронної пошти, або виконавши вхід із соцмережі
  2. Наполегливо рекомендується логінитися на сайті MammasWeekly.com під власним іменем та прізвищем. Коментарі підписані ніками чи не справжніми іменами та прізвищами можуть бути видаленими без порушення інших пунктів Правил.
  3. Користувачам забороняється видавати себе за інших осіб.
  4. Наполегливо рекомендується логінитися із соцмереж (фейсбука або твіттера).
  5. Якщо ж користувач логіниться під ніком (попри пункт 3.b), він не повинен містити нецензурних слів, образливих висловлювань, або вводити в оману інших користувачів.
  6.  Забороняється писати під кількома іменами (ніками) одночасно.
  7. Редакція MammasWeekly.com залишає за собою право вимагати зміни імені користувача або видалити його коментар у разі порушення Правил.
  8. Коментарі, що розміщуються на сайті, повинні бути інформативними і по суті матеріалу.
 4. Етичні норми

  1. У публікаціях і коментарях прохання уникати образ, наклепів щодо користувачів сайту і третіх осіб. Такі висловлювання, особливо позбавлені змісту, будуть видалятися модератором.
  2. Не допускаються пропаганда насильства, заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених Законодавством України.
  3. Не допускається дискримінація і образи за ознаками раси, статі, віку, національності, географічного походження, фізичних вад, зовнішності, соціального статусу, релігії, конфесії та обряду.
  4. Не допускається використання сайту для розміщення компроматів і в якості інструменту інформаційної війни конкуруючих організацій або людей.
 5. Обмеження

  1. Забороняється програмне втручання в роботу сайту – накручування рейтингу, автоматичне додавання текстів у коментарі, інші маніпуляції з рейтингами сайту чи публікаціями.
 6. Контакти

  1. Перейти до контактів із редакцією.

* Гіперпосила́ння — це активний (виділеним кольором) текст, зображення чи кнопка на веб-сторінці, натиснення на яку (активізація гіперпосилання) викликає перехід на іншу сторінку чи іншу частину поточної сторінки.

 

Web Analytics