Про мене

Alla ta Yeremia

Вітаю Вас на моєму персональному блозі про материнство та виховання дитини. Відразу зазначу, я не лікар і не психолог. Я дружина, мама, а за освітою – журналіст. Живу в Римі і зараз займаюсь докторською працею (пишу про ще мало відомого в Україні англійського журналіста і письменника кінця ХІХ – початку ХХ ст. Гілберта Кіта Честертона, котрий присвятив своє життя боротьбі з людською дурістю, намагаючись донести до людей доволі об’єктивні істини, захищаючи життя і права людини).

Тому я не писатиму про те, чого не знаю, в цьому немає жодного сенсу. Моя мета — це поділитись досвідом народження і виховання дитини в Італії, себто тим, що ми пережили на власному досвіді.

Я не апологет самолікування і не помішана на якихось певних теоріях виховання. Моя формула проста: поради італійських педіатрів, психологів + поради і досвід інших батьків (італійців та українців) + всім відомий, але часто недооцінений, здоровий глузд. Якщо взяти потроху з кожного з цих елементів, можна вибудувати власну схему виховання і вирішення тих чи інших проблем, з якими зустрічається звичайна мама в повсякденні.

Коли вдома маленька дитина, і немає під рукою інструкції «Все про Дитину і що з нею робити», знаю по собі, гугл часто стає порадником в багатьох питаннях (але не істиною в останній інстанції). Тож в якийсь момент я вирішила, що наш досвід виховання кіндера в Італії може знадобитись й іншим, адже саме досвід інших часто й мені ставав в нагоді в моменти, коли потрібно було прийняти певне рішення.

Алла Коваленко

 

 

З питаннями та пропозиціями пишіть сюди

 

 

 

Web Analytics